Жовтий автомобіль, з маркуванням фірми таксі.

Телефонуйте або пишіть на Viber, WhatsApp, Telegram допоможемо спланувати Вашу подорож

АВТОПАРК ТРАВЕЛ

Ласкаво просимо до нашого автопарку таксі !

Наш автопарк складається з пʼяти класів сучасних, добре обладнаних автомобілів, готових забезпечити вам комфортну та безпечну поїздку в будь-якому напрямку. Ми пишаємося великим вибором транспортних засобів, які відповідають різним потребам наших клієнтів.

Наші автомобілі регулярно проходять технічний огляд та обслуговування, щоб забезпечити найвищий стандарт якості наших послуг. Наші водії – професіонали з великим досвідом, які готові зробити вашу поїздку максимально приємною та безпечною.

Незалежно від того, чи вам потрібно таксі для короткої поїздки по місту або довгої міжміської подорожі, ми маємо відповідний автомобіль для вашого зручного та надійного переміщення.

Замовляйте таксі прямо зараз та довірте свою подорож нам!

Таксі Стандарт від 14 грн/км

Подорож на таксі стандартного класу – це зручний та ефективний спосіб пересування, який відповідає вашим потребам та бюджету.

Таксі Стандарт Клас

Таксі Комфорт від 16 грн/км

Подорож на таксі комфорт класу – це зручний і стильний спосіб пересування з вищим рівнем зручності та більш просторішим салоном. 

Міжміське Таксі Комфорт

Таксі Мікроавтобус від 19 грн/км

Подорож на таксі мікроавтобусом – це ідеальний вибір для групових або сімейних поїздок, де потрібно більше простору та комфорту.

Міжміське таксі Мікроавтобус

Таксі Бізнес від 26 грн/км

Подорож на таксі бізнес класу – це вищий стандарт пересування з врахуванням вашого статусу та комфорту, автомобілі з розкішним салоном, де кожна деталь створена для вашого задоволення і комфорту.

Міжміське таксі Бізнес клас

Таксі Бізнес Мінівен від 28 грн/км

Подорож на таксі мікроавтобусом бізнес класу – це вищий рівень комфорту та ексклюзивності для вашої групи чи компанії. Наші мікроавтобуси бізнес класу обладнані розкішними сидіннями, та регульованою клімат-системою.

Міжміське таксі Бізнес Мінівен

Міжміське таксі ТРАВЕЛ